Teslimat Koşulları

Pazartesi-Cuma saat 17:00'a ve Cumartesi saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, Cumartesi 12:00'dan sonra ve Pazar günleri verilen siparişler ise Pazartesi günü kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre ortalama 24-48 saat içerisinde teslimat yapılmaktadır. Siparişlerin kargo takip numaralarının belli olması akşam 19:00 sonrasını bulabilmekte ve sisteme bu saatten sonra girilmektedir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından firmamız garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. 

Aynı anda aynı ürün için birden fazla sipariş geldiğinde öncelik sırası kredi kartı ile ödenmiş veya havale ile sipariş verilip transferi tamamlanmış siparişlere verilir. Eğer üründen yeterli stok kalmışsa bundan sonra kapıda ödemeli siparişler onaylanır. Firmamız kapıda ödemeli siparişleri onaylayıp onaylamama hakkını saklı tutar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.