Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Sipariş / Kargo
 • Ne zaman kargoya verilir?

  Sitede listelenen tüm ürünler stoğumuzda mevcuttur. Pazartesi-Cuma saat 17:00'a ve Cumartesi saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, Cumartesi 12:00'dan sonra ve Pazar günleri verilen siparişler ise Pazartesi günü kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre ortalama 24-48 saat içerisinde teslimat yapılmaktadır. Siparişlerin kargo takip numaralarının belli olması akşam 19:00 sonrasını bulabilmekte ve sisteme bu saatten sonra girilmektedir

 • Ürünler nasıl paketleniyor?

  Ürünlerin hasar görmemesi için gerekli önlemler bizim tarafımızdan alınmaktadır. Kendi kutusu olan tüm ürünler ayrıca başka bir kutunun içine konmakta ve ezilmeleri önlenmektedir. Gerekli durumlarda boşluklar için dolgu malzemesi kullanılmaktadır. Ancak sanılanın aksine, yüklü dolgu malzemesi, dış kutuya gelen darbeleri iç taraftaki kutuya ilettiği için her zaman bu yöntem tercih edilmemekte, ve iç kutudaki hasarı önlemek adına kutu özel olarak boş bırakılmaktadır.

  Tarafınıza ulaşan hasarlı ve ezilmiş görüntüdeki kutuları, üzerinde firmamıza ait olmayan bantlamalar(transfer merkezi bantı vs. gibi) bulunan paketleri teslim almamanız, gerekirse kargo görevlisinin yanında açarak tutanak tutturmanız gerekmektedir.

  Eğer yine de ürününüz hasarlı ulaşmış ise lütfen bizimle iletişime geçin. Sorununuzu en hızlı bir şekilde çözmeye çalışacağız

 • Mağazadan teslim alabilir miyim?

  Mağazaya gelerek kendiniz teslim almak istiyorsanız kargo firması olarak “Mağazadan teslim” seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Mağazadan teslim hizmeti ücretsizdir. Havale ile verilen siparişlerde teslimat öncesi ödemenin yapılmış olması gereklidir. Teslimat saati sipariş saatinden 30 dakika sonradır ve son teslim saati Pazartesi-Cuma günleri 17:00, Cumartesi günü 15:00'dır. Pazar günü teslimat yapılmamaktadır. Mağazadan teslim için siparişin mutlaka kaplantis.com adresinden tamamlanmış olması gerekmektedir. Mağaza adresinden sadece teslimat yapılabilmektedir, ürün inceleme veya bekleme imkanı bulunmamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.