Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Sipariş / Kargo
 • Ne zaman kargoya verilir?

  Sitede listelenen tüm ürünler stoğumuzda mevcuttur. Pazartesi-Cuma saat 17:00'a ve Cumartesi saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, Cumartesi 12:00'dan sonra ve Pazar günleri verilen siparişler ise Pazartesi günü kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre ortalama 24-48 saat içerisinde teslimat yapılmaktadır. Siparişlerin kargo takip numaralarının belli olması akşam 19:00 sonrasını bulabilmekte ve sisteme bu saatten sonra girilmektedir

 • Mağazanızdan kendim teslim alabilir miyim?

  Maalesef elden satışımız ve teşhir ürünümüz yoktur. Tüm gönderimler kargo aracılığı ile yapılmaktadır.

 • Ürünler nasıl paketleniyor?

  Ürünlerin hasar görmemesi için gerekli önlemler bizim tarafımızdan alınmaktadır. Kendi kutusu olan tüm ürünler ayrıca başka bir kutunun içine konmakta ve ezilmeleri önlenmektedir. Gerekli durumlarda boşluklar için dolgu malzemesi kullanılmaktadır. Ancak sanılanın aksine, yüklü dolgu malzemesi, dış kutuya gelen darbeleri iç taraftaki kutuya ilettiği için her zaman bu yöntem tercih edilmemekte, ve iç kutudaki hasarı önlemek adına kutu özel olarak boş bırakılmaktadır.

  Tarafınıza ulaşan hasarlı ve ezilmiş görüntüdeki kutuları, üzerinde firmamıza ait olmayan bantlamalar(transfer merkezi bantı vs. gibi) bulunan paketleri teslim almamanız, gerekirse kargo görevlisinin yanında açarak tutanak tutturmanız gerekmektedir.

  Eğer yine de ürününüz hasarlı ulaşmış ise lütfen bizimle iletişime geçin. Sorununuzu en hızlı bir şekilde çözmeye çalışacağız

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.